Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dzisiejszej nocy na trasie Chyże – Bełżec w powiecie tomaszowskim. Kierujący volkswagenem 24-latek zginął na miejscu, po tym jak zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. 17-letni pasażer w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować. Wyjaśniamy przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Dzisiejszej nocy przed godziną 3 dyżurny tomaszowskiej policji został poinformowały o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Bełżec – Chyże w powiecie tomaszowskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24-latek kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat na prostym odcinku drogi biegnącej przez las, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń, kierujący pojazdem poniósł śmierć na miejscu. 17-letni pasażer volkswagena z licznymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Na miejscu zdarzenia do wczesnych godzin porannych trwały czynności z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię