Policjanci z Włodawy zatrzymali parę dwudziestolatków, która przewoziła w BMW narkotyki. Podczas sprawdzenia funkcjonariusze policjanci ujawnili blisko pół kilograma marihuany oraz ponad 100 gram mefedronu. Decyzją sądu 21-latka wraz z 25-latkiem zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Włodawscy kryminalni w sobotę wieczorem, zatrzymali do kontroli drogowej samochód BMW. Samochodem kierował 25-latek z Włodawy, zaś pasażerką była 21-latka z gminy Włodawa. Podczas sprawdzenia auta, którym się poruszali, mundurowi znaleźli susz koloru zielonego. Kolejne narkotyki ujawnili w torebce 21-latki.
Badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to ponad 400 gram marihuany i blisko 120 gram mefedronu. Para została zatrzymana i spędziła noc w policyjnym areszcie. W niedzielę Sąd Rejonowy we Włodawie zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za to przestępstwo, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię