Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę i kobietę w związku z posiadaniem przez nich znacznych ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli środki odurzające, z których można uzyskać ponad 2300 porcji handlowych. Była to marihuana i metaamfetamina. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz zatrzymani za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Zespołu ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze oraz Wydziału Kryminalnego i Prewencji z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 30-letniego mężczyznę i 25-letnią kobietę w związku z posiadaniem przez nich znacznych ilości narkotyków.

Policjanci prowadząc czynności uzyskali informację, że mężczyzna i kobieta najprawdopodobniej mają związek z przestępczością narkotykową. Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie ustalili, że 30-latek oraz 25-latka, mieszkańcy powiatu karkonoskiego w wspólnym mieszkaniu posiadali znaczne ilości narkotyków. Była to marihuana oraz metaamfetamina. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 2300 porcji handlowych.

Mężczyzna oraz kobieta trafili do policyjnego aresztu. Teraz  za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić im może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz sprawdzają czy zatrzymani nie zajmowali się ich dystrybucją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię