To miał być prawdziwy test dla zakochanych i tak też było. 33-letni Alexander i i jego 28-letnia dziewczyna Viktoria (oboje z Ukrainy) postanowili skuć się łańcuchem, aby udowodnić, że nie mogą bez siebie żyć.

Na nietypowy pomysł testu dla miłości swojej ukochanej wpadł 33-letni Alexander Kudlay. Mężczyzna zajmujący się na co dzień sprzedażą w Internecie akcesoriów samochodowych irytował się, gdy po każdej większej kłótni jego 28-letnia dziewczyna wyprowadzała się od niego. Zaproponował jej, że skują się łańcuchem i pozostaną tak przez trzy kolejne miesiące. Oczywiście jest w tym i drugie dno – o niecodziennym wyzwaniu zrobiło się bardzo głośno w sieci, a parka zdobyła dużą popularność, dokumentując swój „żelazny związek” w Internecie.

Zakochańcy twierdzą, że opanowanie podstawowych czynności przyszło im bardzo łatwo. Skuci łańcuchem potrafią jeździć samochodem, gotować, spać i korzystać z toalety. Z tym ostatnim największym problemem jest, gdy przebywają w miejscach publicznych – kobieta nalega na wybór damskiej toalety, co nie zawsze znajduje akceptację u innych pań, które z niej korzystają.

Ich sielanka została przerwana, gdy pojawiły się nieprzewidziane kłopoty. Na nadgarstku 28-letniej Viktorii zaczęły pojawiać się odparzenia, z czasem pojawiły się bardzo bolesne wrzody. Para trafiła do szpitala w Charkowie, gdzie lekarze opatrzyli bolesną ranę, ale zaznaczyli, że może to być rozwiązanie tymczasowe. Jeśli sytuacja się nie poprawi, wyzwanie zostanie zakończone przed czasem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię