archiwum

Policjanci z Krasnegostawu pod nadzorem prokuratury, ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło dzisiaj przed południem w Łopienniku Dolnym. W tył oznakowanego radiowozu uderzył kierujący samochodem marki Renault. Dwoje funkcjonariuszy z poważnymi obrażeniami zostało przewiezionych do szpitala. Niestety mimo pomocy lekarskiej nie udało się uratować policjantki. 32-letnia funkcjonariuszka zmarła w szpitalu. Jej rodzina objęta została pomocą psychologów z KWP w Lublinie.

To olbrzymia tragedia dla policjantów. W wyniku tragicznego wypadku zginęła 32-letnia policjantka, funkcjonariuszka wydziału ruchu drogowego krasnostawskiej komendy.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 11:00. Policjanci wykonywali czynności w związku z zaistniałym wcześniej na krajowej 17- tce zdarzeniem drogowym. Oznakowany radiowóz miał włączone światła – błyskowe i mijania. W pewnym momencie w tył pojazdu uderzyło osobowe renault. Siła uderzenia była tak duża, że policyjne auto obróciło się i zatrzymało na przeciwnym pasie. Tam doszło jeszcze do zderzenia z oplem zafirą.

W wyniku wypadku dwoje policjantów zabranych zostało do szpitala. Niestety obrażenia 32-letniej funkcjonariuszki okazały się bardzo rozlegle. Pomimo reanimacji nie udało się jej uratować. Rodzina tragicznie zmarłej objęta została pomocą psychologów z KWP w Lublinie. 37-letni policjant przebywa w szpitalu. Jego stan jest ciężki, ale stabilny.

Kierujący renault był trzeźwy. Wszystkie czynności na miejscu zdarzenia wykonywane są pod nadzorem prokuratury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię