Policjanci z Częstochowy, wspólnie z prokuratorem, ustalają szczegóły i okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 1 w Mykanowie. W zdarzeniu brały udział 3 samochody ciężarowe i 2 osobowe. 4 poszkodowanych trafiło do szpitala. W spalonym wraku opla insigni znalezione zostały zwłoki dwóch osób. Trasa w kierunku Katowic była nieprzejezdna przez kilkanaście godzin.

Do zdarzenia doszło tuż po północy na drodze krajowej nr 1 w Mykanowie. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że w wypadku wzięły udział 3 samochody ciężarowe i 1 osobowe. Jedna z ciężarówek stanęła w ogniu. Do szpitala trafiły 4 osoby. Po ugaszeniu tira okazało się jednak, że pod jego naczepą znajduje się jeszcze jedno zmiażdżone i spalone auto, a w nim zwłoki dwóch osób.

Z ustaleń śledczych wynika, że w oplu insigni zginęli 37-letnia kobieta i 34-letni mężczyzna. Trasa w kierunku na Katowice była zablokowana przez kilkanaście godzin. Mundurowi kierowali na objazdy. Policjanci, wspólnie z prokuratorem ustalają szczegóły i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: Śląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię