Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w czwartek na trasie Sztum – Kwidzyn. Jak wskazują wstępne ustalenia śledczych kierowca samochodu marki Kia z nieustalonych przyczyn nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadącą ciężarówkę. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń 65-latek poniósł śmierć na miejscu. Funkcjonariusze apelują o rozwagę na drodze.

W czwartek przed godziną 17.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sztumie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na trasie Sztum- Kwidzyn Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci oraz służby ratownicze. Mundurowi pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Sztumie zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Technik kryminalistyki sporządził szkic sytuacyjny, zrobił zdjęcia oraz oględziny samochodów uczestniczących w wypadku.

Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 65-letni mężczyzna kierując Kia jadąc z Kwidzyna nagle zjechał na przeciwny pas i zderzył się z jadącą ciężarówką. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń kierowca poniósł śmierć na miejscu, natomiast poszkodowany kierowca ciężarówki z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Rozbity samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Źródło: Pomorska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię