Na długo zapadnie w pamięć 49-latkowi ze Złotoryi pobyt w hotelu, na terenie powiatu kamiennogórskiego. Zakończył się on osadzeniem w policyjnym areszcie oraz przedstawieniem 3 zarzutów. Mężczyzna ten nad ranem dostał się w sposób nieuprawniony do pomieszczeń restauracji, gdzie spożywał alkohol. Jak się okazało nie było to jego jedyne przewinienie…

Nie lada zaskoczeniem dla pracownika hotelu okazał się widok jednego z gości w pomieszczeniach restauracji w niedzielny poranek. Mężczyzna siedział przy stoliku, jakby wszystko było w najlepszym porządku i spożywał alkohol, który wyciągnął z baru. Po interwencji pracownika hotelu wyszedł na zewnątrz i zasnął na ławce…

Policjanci z Komisariatu Policji w Lubawce, którzy przybyli na miejsce, przebadali 49-letniego gościa hotelowego na zawartość alkoholu w organizmie z wynikiem blisko 2,5 promila. W toku dalszych czynności okazało się, że mężczyzna w sposób nieuprawniony dostał się do kluczy wejściowych, a następnie wszedł do restauracji, gdzie zniszczył laptopa i poczęstował się alkoholem z baru.

Nie były to jedyne przewinienia mężczyzny… Ujawniono przy nim dokumenty pracownika, a także 2 zestawy kluczyków do pojazdów, które stały przed parkingiem. Widocznie postanowił je wypróbować, bo jeden z samochodów miał otwarte drzwi, natomiast drugi został przestawiony w zupełnie inne miejsce. Na szczęście nie zostały one uszkodzone. Mieszkaniec Złotoryi został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Mężczyzna twierdził, że nie pamięta opisanych sytuacji, bo wypił bardzo dużo alkoholu. Niestety zapamięta na pewno na długo trzy zarzuty związane z kradzieżą z włamaniem, zniszczeniem mienia i krótkotrwałym użyciem pojazdu, które przedstawili mu policjanci po wytrzeźwieniu. Grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię