Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu potrzebowali niespełna doby, by zatrzymać osoby podejrzane o rozbój. Ojciec z synem mieli napaść 27-latka w centrum miasta. Policjanci odzyskali skradzione dokumenty i sprzęt elektroniczny. 25 i 47-latkowi z Opola grozi teraz kara do 12 lat więzienia.

W niedzielę, 25 czerwca, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Opolu otrzymał informacje o rozboju. Pokrzywdzony miał zostać napadnięty w podwórku jednej z kamienic w centrum miasta.

Na miejscu policjanci ustalili, że 27-letniego mieszkańca Opola zaatakowało dwóch mężczyzn. Jeden z nich miał go przytrzymywać, a drugi uderzać po całym ciele. Mężczyźni skradli mu portfel z dokumentami oraz sprzęt elektroniczny.

Kryminalni z Opola natychmiast zajęli się tą sprawą. Na podstawie zgromadzonych informacji wytypowali osoby podejrzane o to przestępstwo. Już następnego dnia zatrzymali 2 mieszkańców miasta. W mieszkaniu 25-latka i jego 47-letniego ojca policjanci znaleźli wszystkie skradzione rzeczy.

Mężczyźni usłyszeli już zarzut rozboju, do którego przyznali się. Teraz muszę liczyć się z karą nawet do 12 lat więzienia.

Źródło: Opolska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię