ilustracja

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 35-latka podejrzanego o uszkodzenie mienia. Zatrzymany kopał i szarpał drzwi do pojazdu marki BMW, czym spowodował straty w wysokości blisko 2000 zł. Dopuścił się tego czynu z zemsty. Właścicielem pojazdu był pracownik ochrony jednego z dyskontów spożywczych, który przyczynił się do ujawnienia kradzieży sklepowych, których sprawcą był 35-latek. Teraz za to przestępstwo odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. Jak ustalili funkcjonariusze, jeleniogórzanin 29 października br. na jednym z parkingów w Jeleniej Górze uszkodził samochód marki BMW. Mężczyzna kopał go i szarpał za drzwi, czym spowodował straty w wysokości blisko 2000 zł.

Pokrzywdzony o zdarzeniu powiadomił policję. Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie informacji, a także po analizie nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 35-latka podejrzewanego o uszkodzenie mienia. Jak się okazało, jeleniogórzanin czynu tego dopuścił się z zemsty. Właściciel pojazdu pracował jako pracownik ochrony jednego z jeleniogórskich dyskontów spożywczych i przyczynił się do ujawnienia kradzieży sklepowych, których sprawcą był 35-latek.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za uszkodzenie mienia odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię