Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów prowadzą dochodzenie w sprawie doprowadzenia pokrzywdzonej do poddania się innej czynności seksualnej pasażerki autobusu komunikacji miejskiej. Mężczyzna wbrew woli pokrzywdzonej kilkukrotnie włożył jej rękę pod sukienkę, dotykając jej. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tego mężczyznę lub był świadkiem zdarzenia, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie.

Do zdarzenia doszło w dniu 18 maja 2022 roku około godziny 20.00 w autobusie linii 218, jadącego w kierunku Metra Wilanowskiego w momencie, kiedy zatrzymał się na przystanku Metro Wierzbno 06. Publikowany na zdjęciach mężczyzna wykorzystał fakt, że pokrzywdzona stała przy drzwiach wyjściowych odwrócona do niego tyłem. Wówczas kilkukrotnie włożył jej rękę pod sukienkę, dotykając uda. Pokrzywdzona opuściła autobus na przystanku ul. Racjonalizacji, a następnie udała się w kierunku ul. Konstruktorskiej. Sprawca cały czas szedł za nią, dopiero na rondzie z ul. Konstruktorską po groźbie wezwania Policji, oddalił się.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu, albo były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 52 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 24 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00 lub mailowo na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię