W poniedziałek policjanci z kościerskiej komendy zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o włamania i kradzieże na terenie Kościerzyny. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a o jego losie zadecyduje sąd. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miony weekend policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymali zgłoszenie o włamaniu do stacji transformatorowej na jednym z osiedli w Kościerzynie i kradzieży jednego z bezpieczników, przez co część mieszkańców nie miała prądu. Tą sprawą od razu zajęli się kryminalni. Ustalili, że włamania mógł dopuścić się 36-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. Mężczyzna ukrywał się przed policją. W poniedziałek został zatrzymany przez kryminalnych naszej komendy.

Policjanci podczas przeszukania znaleźli u mężczyzny elektronarzędzia pochodzące z innego włamania, dodatkowo ustalano, że mężczyzna dokonał kradzieży sklepowej. 36-latek spędził noc w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a o jego losie zadecyduje sąd. Za kradzież z włamaniem i posiadanie narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię