Trzy lata pozbawienia wolności to kara, jaka może grozić zatrzymanemu wczorajszej nocy 22-letniemu mieszkańcowi Jawora. Policjanci w trakcie patrolu na ulicach miasta ujawnili przy nim środki odurzające. Zatrzymany spędził noc w policyjnym areszcie. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

W czwartek około godz. 19:15 policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, podczas patrolowania ulic miasta zauważyli mężczyznę niestosującego się do nakazu zasłaniania ust i nosa. W trakcie interwencji, niepokój policjantów wzbudziło dość nerwowe zachowanie 22-letniego jaworzanina. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie foliową reklamówkę, a w niej blisko 20 gram zielonego suszu. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i doprowadzony do jaworskiej komendy.

Wykonane wstępne badanie narkotestem potwierdziło, że zabezpieczone środki to nic innego, jak marihuana. Sprawca trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię