Licząca około tysiąca roślin plantacja konopi została odkryta w budynku byłego klubu nocnego w Coventry (Wielka Brytania). Miejscowe służby zatrzymały do sprawy trzy osoby.

Zaskakujące odkrycie miało miejsce 15 października. Wtedy to miejscowe służby dokonały nalotu na budynek byłego klubu nocnego, gdzie według zdobytych przez mundurowych informacji miała mieścić się profesjonalna plantacja konopi.

Aby wejść do środka policjanci musieli przebić się przez kilka wzmocnionych drzwi. To, co mundurowi zobaczyli w środku budynku, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Na trzech kondygnacjach urządzona była w pełni profesjonalna plantacja.

Na miejscu zarekwirowano konopie, z których można pozyskać marihuanę o wartości miliona funtów. Brytyjskie media relacjonują, że sam sprzęt do produkcji marihuany ma wartość 150 tysięcy funtów. Podczas nalotu zatrzymano trzech mężczyzn, którzy próbowali zbiec z nielegalnej plantacji. Dwóch z nich zostało tymczasowo aresztowanych, trzeci okazał się być poszukiwanym Europejskim Nakazem Aresztowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię