Zarzutami zniszczenia mienia i kierowania gróźb karalnych zakończyło się kawalerskie 30-letniego mieszkańca Orzesza. Mężczyzna z nocnej imprezy pamięta niewiele. Zadziałał alkohol. W niedzielny poranek uszkodził szybę w seacie ibizie, należącym do mieszkanki Gostyni. Groził też, że wybije kolejną. Dziś przedstawiono mu zarzuty. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

Miniony weekend na długo pozostanie w pamięci 30-letniego mieszkańca Orzesza. W sobotę świętował „kawalerskie” i z tej okazji uczestniczył w suto zakrapianej alkoholem imprezie. Wszystko byłoby dobrze, gdyby przyszły młody pan zdołał spokojnie wrócić do swojego domu…

W niedzielę, między godziną 04.00 a 05.00 rano, przy jednej z posesji w miejscowości Gostyń, mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu uszkodził przednią szybę samochodu należącego do 27-letniej kobiety. Groził też, że rozbije kamieniem następną.

Kobieta zadzwoniła na policję. Skutkiem całej sytuacji było zatrzymanie mieszkańca Orzesza i umieszczenie go w policyjnym areszcie.

Dzisiaj usłyszał dwa zarzuty: zniszczenia mienia i kierowania gróźb karalnych. Do obydwu się przyznał i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze, zobowiązując się tym samym do pokrycia kosztów powstałych zniszczeń. Grozi mu grzywna.

Źródło: śląska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię