ilustracja/archiwum

Policjanci z Warki zatrzymali 23-letnią kobietę, która pracując w sklepie z grami losowymi, uszkodziła zdrapki o łącznej wartości ponad 21 tysięcy złotych. Nieuczciwa pracownica nie miała szczęścia – w wyniku swojego działania, młoda kobieta wygrywała jedynie drobne kwoty.

W marcu 2023 r., w Komisariacie Policji w Warce, przyjęto zawiadomienie o uszkodzeniu 3 300 sztuk losów oraz kradzieży 2 500 złotych. Przestępstwa te miały miejsce od lipca ubiegłego roku do marca 2023 r. w sklepie, w którym znajdował się punkt sprzedaży gier losowych. Właściciel punktu oszacował straty na ponad 21 000 złotych. Policjanci zajmujący się sprawą, korzystając z informacji przekazanych przez właściciela sklepu, zidentyfikowali kobietę podejrzewaną o przestępstwa. Z ustaleń wynikało, że ta sama osoba była również odpowiedzialna za kradzież pieniędzy z kasy sklepu.

21 marca 2023 r., policjanci z Warki zatrzymali 23-letnią mieszkankę powiatu grójeckiego, która była zatrudniona w opisanej placówce handlowej. Kobieta została przewieziona do komisariatu, gdzie przyznała się do wszystkich zarzucanych jej czynów. Usłyszała zarzuty zniszczenia mienia oraz kradzieży. Za popełnione przestępstwa grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawa trafi teraz do sądu, który zadecyduje o dalszych losach oskarżonej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię