Policjanci z I Komisariatu Policji poszukują sprawcy kradzieży noży i kompletu pościeli ze sklepów w galerii handlowej przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z monitoringu na którym widać całe zdarzenie oraz jego wizerunek. Do sprawy kradzieży poszukujemy mężczyzny widocznego na nagraniu. Osoby, które go znają bądź rozpoznają proszone są o kontakt z Policją pod nr tel.: (81) 535-45-73 lub 997. Zapewniamy anonimowość.

Do kradzieży doszło w dwóch sklepach w galerii handlowej przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Z zawiadomienia złożonego przez właściciela sklepów, wynika że na ich teren wszedł mężczyzna, ubrany w koszulkę z krótkim rękawem w poziome biało – czerwone paski i ciemne spodnie, a w ręku trzymał reklamówkę. W pierwszym sklepie wykorzystał chwilę nieuwagi jego pracowników i schował do przyniesionej ze sobą torebki komplet noży, a następnie opuścił sklep nie płacąc za towar. Chwilę później w drugim sklepie to samo zrobił z kompletem pościeli. Właścicielka sklepu oszacowała straty na kwotę ponad 500 zł. Policjanci zabezpieczyli sklepowy monitoring, który zarejestrował całe zdarzenie oraz wizerunek sprawcy.

Do sprawy kradzieży poszukujemy mężczyzny widocznego na nagraniu. Ktokolwiek go zna bądź rozpoznaje proszony jest o kontakt z Komisariatem I Policji w Lubinie przy ul. Okopowej 2B lub pod nr tel.: (81) 535-45-73 lub 997. Zapewniamy anonimowość.

Źródło: lubelska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię