Makabryczne doniesienia z Berlina. 41-letni nauczyciel matematyki i chemii Stefan R. miał zamordować 44-letniego mężczyznę, a następnie dopuścić się aktu kanibalizmu. Zdaniem śledczych motywem działania sprawcy przestępstwa była chęć zaspokojenia seksualnego.

44-letni Stefan T. po raz ostatni był widziany na początku wrześnie. Mężczyzna był monterem linii wysokiego napięcia, po jego zaginięciu wszczęto poszukiwania, które odbiły się szerokim echem w Berlinie i okolicach.

W listopadzie przypadkowi świadkowie spacerując w lesie w okolicy Berlina natknęli się na szczątki ludzkie. Na miejsce wezwano śledczych z psami tropiącymi. Zwierzęta podjęły ślad i zaprowadziły policjantów do domu 41-letniego nauczyciela Stefana R. Podczas przeszukania jego domu znaleziono zbiornik ze żrącą substancją, która mogła służyć do rozpuszczania ludzkich tkanek oraz piłę, na której były ślady ludzkiej krwi.

Poznali się przez internet

Dalsze czynności prowadzone przez śledczych pozwoliły im wypracować hipotezę dotyczącą śmierci robotnika. Śledczy ustalili, że krótko przed zaginięciem mężczyzna miał umówić się z innym mężczyzną przez forum internetowe dla osób homoseksualnych.

Śledczy podejrzewają, że podczas spotkania nauczyciel zamordował 44-latka, a następnie poćwiartował jego zwłoki. Część szczątków zamordowanego miał zjeść, resztę porozrzucać w różnych okolicach, co miało utrudnić dochodzenie śledczym. Zdaniem śledczych kanibalizm mordercy miał podłoże seksualne. W historii przeglądarki internetowej mordercy policjanci znaleźli wyszukiwania stron dotyczących kanibalizmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię