Foto: archiwum

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież przesyłki kurierskiej. W przesyłce, skradzionej w jednej z galerii handlowych, był drogi zegarek, który podejrzany sprzedał. Policjanci ustalili i zatrzymali nabywcę zegarka. Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty.

W ubiegłą środę policjanci zostali zawiadomieni, o kradzieży przesyłki kurierskiej zawierającej zegarek o wartości niemal 2,5 tys. złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały młodego mężczyznę, który podchodzi do przesyłek i zabiera jedną z nich.

Ustaleniem tożsamości mężczyzny zajęli się kryminalni z komisariatu na Nowym Mieście. Z zebranych informacji wynikało, że w posiadaniu drogiego zegarka, jest 18-letni mieszkaniec Rzeszowa. Ponieważ mężczyzna chciał go sprzedać, funkcjonariusze sprawdzali miejsca, gdzie mogło dojść do sprzedaży. Dzień później uzyskali informację, że zegarek kupił 22-letni mieszkaniec Rzeszowa.

W piątek policjanci zatrzymali obu mężczyzn. Podczas przeszukania w mieszkaniu 22-latka odnaleźli skradziony zegarek. Okazało się, że kupił go od podejrzanego o kradzież za 150 zł.

Na podstawie materiału dowodowego policjanci przedstawili mężczyznom zarzuty. 18-latek odpowie za kradzież, 22-latek za nieumyślne paserstwo.

Źródło: podkarpacka policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię