Policjanci z Lubina zatrzymali 38-latka, który podejrzany jest o nękanie i grożenie swojej byłej partnerce. Mężczyzna groził kobiecie pozbawieniem życia, a także uszkodzeniem ciała. Jego agresywne zachowanie, poważne i powtarzające się groźby wzbudziły w niej obawę ich spełnienia. Zgłosiła sprawę policjantom. Lubinianin został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Sąd zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Według pokrzywdzonej 38-latek zachowywał się nieobliczalnie, był bardzo agresywny. Nie potrafił się pogodzić z rozstaniem i nie dawał spokoju byłej partnerce.

Jego zachowanie stało się na tyle uporczywe  i stwarzało poczucie zagrożenia, że kobieta w końcu zwróciła się o pomoc do policjantów. Dodatkowo, jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna był już wcześniej karany.

Po analizie dowodów policjanci zatrzymali podejrzanego, który trafił do policyjnej celi. 38-latkowi przedstawiono zarzuty gróźb karalnych. Sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Źródło: policja Lubin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię