Tarnogórscy policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który, nie chcąc dostać mandatu, próbował przekupić policjantów. To jednak nie koniec jego problemów. Policjanci znaleźli bowiem przy nim narkotyki…

Mundurowi z Wydziału Prewencji, patrolując ulicę 9 maja w Tarnowskich Górach, zauważyli głośno zachowującego się mężczyznę, który na widok radiowozu zmienił kierunek marszu. Gdy postanowili sprawdzić, czy mężczyzna nie ma czegoś na sumieniu, ten stał się wobec nich arogancki i wulgarny. Gdy poprosili go o odpowiednie zachowanie, mężczyzna przeprosił i uspokoił się, dlatego też został pouczony.

Gdy mundurowi już chcieli odjeżdżać, 28-latek ponownie zaczął ich obrażać. Wobec takiego obrotu sprawy, stróże prawa postanowili ukarać mężczyznę mandatem. Chcąc tego uniknąć, mieszkaniec Świerklańca zaproponował policjantom łapówkę. Gdy chciał wręczyć im 50 złotych, mundurowi poinformowali go, że jest to przestępstwo, jednak na nic się to zdało. 28-latek został zatrzymany. Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Źródło: śląska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię