Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali 37 – latka, poszukiwanego przez oświęcimski Sąd. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych, gdy szedł ulicą bez maseczki ochronnej.

Wczoraj (06.04.br.) przed południem policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego,  pilnując bezpieczeństwa oraz przestrzegania obostrzeń wprowadzonych w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19, zauważyli idącego osiedlową uliczką mężczyznę, który nie miał założonej na nos i usta maseczki ochronnej. Kiedy policjanci podeszli bliżej, w sprawcy wykroczenia rozpoznali 37 – latka, który od ponad roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości,  w związku z grożącą mu karą więzienia za oszustwo.

Mężczyzna został zatrzymany. Za brak maseczki ochronnej policjanci nałożyli na niego mandat karny. Jeszcze tego samego dnia 37 – latek został osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym będzie odbywał zasądzony rok kary pozbawienia wolności.
Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualny wykaz osób poszukiwanych przestępców z terenu powiatu oświęcimskiego znajduje się na stronach internetowych Policji w zakładce „Poszukiwani”.
Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o powiadomienie, wskazanej w komunikacie jednostki Policji, prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię