Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 19-latka, który posiadał znaczną ilość środków odurzających. Mężczyzna ukrywał narkotyki w piwnicy. W czasie przeszukania policjanci zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę oraz tabletki ecstasy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni ze starogardzkiej komendy, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej przejęli znaczną ilość różnego rodzaju środków odurzających. Podczas przeszukania piwnicy na jednym z miejscowych osiedli, policjanci zabezpieczyli blisko 250 gramów amfetaminy, marihuanę oraz 45 tabletek ecstasy oraz 4 wagi elektroniczne.

Funkcjonariusze zatrzymali także 19-latka podejrzewanego o posiadanie zabezpieczonych środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli również  gotówkę w kwocie ponad 7 tys. zł, która została zabezpieczona na poczet przyszłej kary. Mężczyzna spędził noc w policyjnej celi. Mieszkaniec Kociewia usłyszał zarzuty. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości środków odurzających przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię