archiwum

W ręce policjantów wpadli sprawcy pobicia, do którego doszło niedawno na terenie powiatu żywieckiego. Nastolatkowie w wieku od 14 do 17 lat staną wkrótce przed sądem. Filmik przedstawiający zajście trafił do sieci, mimo szybkiego usunięcia go policjanci ustalili i zatrzymali sprawców.

W ubiegłym tygodniu w sieci pojawił się filmik, na którym osoby małoletnie biją i kopią po całym ciele leżącego nieletniego. Zamieszczone w internecie nagranie wywołało spore poruszenie i liczne komentarze. Sprawą zajęli się policjanci i choć filmik został usunięty, w ich ręce wpadli wszyscy jego uczestnicy. Zatrzymany 15-latek trafił do Policyjnej Izby Dziecka, natomiast 17-latek został umieszczony w Pomieszczeniach Dla Osób Zatrzymanych.

Następnie w trakcie czynności przedstawiono im zarzuty. 17-latek został objęty dozorem. Policjanci zatrzymali również 14-latka który odpowie za współudział w pobiciu. Nagrywanie różnych zdarzeń stało się codziennością i nawet usunięty materiał na długo pozostaje w sieci. Sprawcy wkrótce staną przed sądem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię