Kryminalni z komisariatu przy ul. Kartuskiej zatrzymali 19-letnia mieszkankę Gdańska, która miała w mieszkaniu prawie 500 porcji amfetaminy, kilkaset tabletek psychotropowych, MDMA oraz LSD. Kobieta usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Teraz grozi jej 10 lat więzienia.

Kryminalni z Komisariatu Policji VIII w Gdańsku podczas swojej pracy zdobyli informację o 19-latce, która miała mieć w mieszkaniu narkotyki.

Policjanci na początku tygodnia pojechali do miejsca zamieszkania kobiety i tam zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków, które 19-latka miała ukryte w poduszce. Policjanci podczas oględzin zabezpieczyli w mieszkaniu kilka woreczków, w których były m.in. amfetamina, tabletki MDMA, tabletki psychotropowe oraz tzw. ,,znaczki” nasączone kwasem LSD. Wszystkie ujawnione środki zostały na miejscu sprawdzone policyjnym testerem narkotykowym.

Kobieta została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze przekazali do dalszych badań zabezpieczone narkotyki biegłemu sądowemu, który wykonał badania i określił rodzaj, ilość oraz dokładny skład zabezpieczonych środków odurzających.

19-latka usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i została objęta dozorem policji. Posiadanie znacznej ilości środków odurzających jest przestępstwem, za które grozi 10 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię