Policjanci zatrzymali ojca i syna zajmujących się uprawą i posiadaniem narkotyków. W mieszkaniu seniora była uprawa środków odurzających a w miejscu zamieszkania młodszego zabezpieczono marihuanę, amfetaminę i haszysz. Obaj usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

21 lutego 2018 roku policjanci pojawili się pod jedną z posesji przy ulicy Kołłątaja w Tomaszowie Mazowieckim. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że może znajdować się tam uprawa konopi indyjskich. Podjęta obserwacja szybko przyniosła potwierdzenie przypuszczeń stróżów prawa. Z posesji wyszedł mężczyzna, którego policjanci wylegitymowali.

Od 28-latka czuć było charakterystyczną woń marihuany, dlatego też policjanci postanowili sprawdzić mieszkanie które opuścił. Zastali w nim jego ojca  oraz odnaleźli uprawę marihuany. Policjanci zabezpieczyli tam również specjalistyczną aparaturę wykorzystywaną do prowadzenia uprawy. Łącznie funkcjonariusze odnaleźli 16 doniczek w których posadzone były konopie oraz susz ukryty w pudełkach.

Po wykonanych na ulicy Kołłątaja czynnościach policjanci pojechali do miejsca zamieszkania 28-latka, gdzie zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę oraz haszysz. Łączna waga suszu to ponad 769 gramów. Podejrzani usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie i uprawę środków odurzających grozi do 3 lat więzienia.

Źródło: Łódzka Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię