Ilustracja

Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie trzej mężczyźni, którzy napadli na jubilera. 31-latek, 37-latek i 41-latek używając gazu pieprzowego, obezwładnili właścicielkę sklepu i skradli trzy tace ze złotą biżuterią. Wszyscy sprawcy napadu zostali zatrzymani przez policjantów z bytomskiej komendy. Teraz grozi im do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 8 marca bieżącego roku na ulicy Katowickiej w Bytomiu. Trzech mężczyzn wbiegło do jubilera i używając gazu pieprzowego, obezwładnili właścicielkę sklepu. Następnie rozbili szklane gabloty i skradli trzy tace ze złotą biżuterią wartą 70 tysięcy złotych. Sprawa trafiła do Wydziału Kryminalnego bytomskiej komendy, gdzie policjanci w trakcie prowadzonego dochodzenia ustalili i zatrzymali sprawców.

Jak się okazało, wszyscy trzej mężczyźni wcześniej dopuszczali się podobnych przestępstw. Ponadto jeden z zatrzymanych w swoim mieszkaniu posiadał marihuanę, z której można by przygotować 35 dilerskich porcji, a drugi okazał się osobą poszukiwaną w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyźni decyzją sądu zostali aresztowani na okres trzech miesięcy. Za popełniony rozbój w więzieniu mogą spędzić nawet 12 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię