Policjanci z Katowic poszukują sprawców, którzy okradli młodego mężczyznę. Weszli oni za 24-latkiem do klatki schodowej, gdzie ukradli mu m.in. telefon komórkowy. Publikujemy nagrania z kamer monitoringu, na których zarejestrowani zostali sprawcy. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o sprawcach, prosimy o kontakt z katowickimi stróżami prawa lub z najbliższą jednostką policji.

Do zdarzenia doszło nad ranem, 4 listopada br., na ulicy 3 Maja w Katowicach. Jak wynika z ustaleń policjantów, trzech mężczyzn weszło razem z pokrzywdzonym do klatki schodowej. Zabrali 24-latkowi telefon komórkowy, dokumenty i inne przedmioty warte 3 tys. złotych.
Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu. Obecnie stróże prawa prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości sprawców.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny Komisariatu Policji VI w Katowicach. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn, prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę, pod numerem telefonu 32 200 38 50 lub 32 200 38 80 w godzinach od 8.00 do 15.00, 32 200 25 55 całodobowo lub z najbliższą jednostką policji tel. 997 i 112. Na informacje czekamy także pod adresem e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl. Liczymy na Państwa pomoc!

Źródło: policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię