Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach poszukują widocznego na zdjęciach oraz filmie mężczyznę podejrzewanego o dokonanie rozboju z użyciem przedmiotu przypominającego broń palną i noża w jednym z banków przy ul. Radomskiej w Starachowicach w dniu 29 listopada 2017 roku około godziny 15:30.

Rysopis sprawcy:

Mężczyzna wzrostu około 175-180 cm, średniej budowy ciała, ubrany w dniu zdarzenia w ciemną kurtkę z kapturem, jasne spodnie dresowe, bluzę koloru bordowo-czarnego z kapturem, czarne buty, zamaskowany do wysokości oczu. W ręce mężczyzna trzymał przedmiot przypominający broń palną oraz nóż i miał plecak czarny z białymi napisami.

Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia lub posiadające informacje pozwalające na ustalenie personaliów mężczyzny widocznego na zdjęciach oraz filmie, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starachowicach tel. 41 276-02-15, 41 276-02-57 lub drogą elektroniczną na adres mail: starachowice@ki.policja.gov.pl  lub pod numerem dyżurnego 41 276-02-05. Informację na temat tego zdarzenia można przekazywać również anonimowo.

Źródło: Świętokrzyska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię