Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali 27-latka podejrzanego o wytwarzanie narkotyków. Kryminalni zabezpieczyli ponad 670 gramów marihuany. Podejrzany usłyszał już zarzut wytwarzania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

W środę przed 13, białostoccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 27-latka podejrzanego o wytwarzanie znacznej ilości środków odurzających. Mundurowi ustalili, że jeden z mieszkańców osiedla Sienkiewicza może posiadać w mieszkaniu narkotyki. Policjanci swoją wizytą zaskoczyli 27-latka.

Kryminalni w trakcie czynności znaleźli w jednym pokoju, poustawiane na parapecie kartonowe pudełka oraz ukryte w szafce słoiki z zawartością suszu roślinnego. Wstępne badania narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Mundurowi zabezpieczyli ogółem ponad 670 gramów narkotyków. Podejrzany usłyszał już zarzut wytwarzania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię