Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali mieszkańca Dzierżoniowa , który w jednym ze sklepów obuwniczych na terenie miasta ukradł buty za ponad 2 tyś złotych. W tej historii nie byłoby nic szczególnego, gdyby nie fakt, że wszystkie były… prawe. Teraz mężczyźnie grozi nawet 5 lat więzienia.

Mieszkaniec Dzierżoniowa próbował „wzbogacić się o nowe sztuki butów” w nielegalny sposób. Około południa wybrał się do sklepu obuwniczego znajdującego się terenie Świdnicy. Kiedy już zapełnił wybranym towarem swoją torbę, wykorzystując nieuwagę personelu sklepu, opuścił go nie płacąc za towar. Jego łupem padło sześć butów męskich i tylko prawych, jednej ze znanych sportowych marek, wartości ponad 2 tys złotych.

Jednak swoją zdobyczą 40-letni Kopciuszek nie cieszył się długo, bo chwile później został ujęty przez pracownicę sklepu. Niestety nie miał już przy sobie  skradzionych wcześniej butów. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali mężczyznę. Odzyskali również skradziony wcześniej towar.

Pechowy złodziej odpowie za kradzież. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: dolnośląska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię