Narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań przy ul. Armii Krajowej w Wałbrzychu policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy. Funkcjonariusze realizując informację własną zatrzymali do tej sprawy 32-letniego mieszkańca naszego miasta. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków oraz handel grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 32-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków i handel nimi.

W miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci ujawnili środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było przygotować 310 porcji handlowych, a także marihuanę. Łącznie zabezpieczonych zostało ponad 400 porcji handlowych środków odurzających.  Woreczki z narkotykami mężczyzna ukrywał w toalecie za pralką.

W trakcie czynności operacyjnych policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu ustalili dodatkowo, że podejrzany sprzedawał środki psychotropowe innym osobom.

Mężczyzna stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków oraz handel nimi wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Źródło: dolnośląska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię