Policjanci z jaworskiej patrolówki na ulicy Kuzienniczej zatrzymali w nocy do osobowego mercedesa. Podczas kontroli kierujący zachowywał się bardzo nerwowo. Szybko wyszło na jaw, co było przyczyną takiego zachowania. Mężczyzna siedzący za kierownicą posiadał w portfelu narkotyki i kierował samochodem będąc pod ich wpływem. Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jakiś czas temu, około godz. 00:30 na ul. Kuzienniczej w Jaworze, młody legniczanin jadący samochodem osobowym marki Mercedes, gdy tylko zobaczył w lusterku wstecznym znajdujący się za nimi radiowóz, zaczął bardzo nerwowo rozglądać się dookoła i znacznie zwolnił. Policjanci postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej.

18-letni kierujący – jak się później okazało – miał wiele na sumieniu. W trakcie trwania kontroli zdenerwowanie mężczyzny nie ustawało. Legniczanin podejrzanie się zachowywał, więc policjanci wykonali specjalny test, który wykazał, że kierował on pojazdem będąc pod wpływem środków psychotropowych. Kolejnym powodem zdenerwowania był znaleziony w jego portfelu woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to metamfetamina.

18-latek został zatrzymany i usłyszał już dwa zarzuty. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię