To, co wydarzyło się przed jednym ze sklepów należących do sieci Żabka w Radomiu, po prostu przechodzi ludzkie pojęcie. Mężczyzna wpadł w furię po tym, jak pracownica nie sprzedała mu papierosów. Została brutalnie pobita.

Nagranie z kamery monitoringu jest dostępne w internecie. Widać na nim wściekłego mężczyznę stojącego przed sklepem, który nagle zaczyna wyładowywać się na drzwiach. W ruch poszła m.in. paleta. Pracownica Żabki próbowała go powstrzymać, ale od razu dostała cios w głowę. Widząc, co się dzieje, z odsieczą ruszyli syn i kolega kobiety. Zaraz też jednak pojawili się koledzy agresora. Wywiązała się regularna bitwa, w finale której pracownica Żabki jest kopana po głowie. W związku z odniesionymi obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Do tego zdarzenia doszło w ostatnią niedzielę wieczorem. Oczywiście o wszystkim została poinformowana policja. Ustalono już tożsamość obu sprawców – jeden z nich został zatrzymany. To 40-letni radomianin. Jak twierdzi policja, złapanie drugiego agresora jest tylko kwestią czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię