W Sygneczowie, miejscowości w Polsce, doszło do zatrzymania 31-letniego mężczyzny przez wielicką policję. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna posiada środki odurzające. Gdy zauważył ich obecność, postanowił uciekać pieszo, ale po krótkim pościgu został zatrzymany. Policjanci znaleźli przy nim strzykawkę z olejem z THC.

30 marca bieżącego roku, funkcjonariusze z Wieliczki w miejscowości Sygneczów zauważyli 31-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie środków odurzających. Gdy zbliżyli się do pojazdu, przy którym mężczyzna się znajdował, ten zaczął uciekać pieszo. Po krótkim pościgu, został zatrzymany przez policjantów.

W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili strzykawkę z oleistą substancją, która po przeprowadzonym badaniu testerem narkotykowym okazała się zawierać THC. Oprócz tego, znaleziono przy 31-latku 21 sztuk starych monet oraz medalionów, których pochodzenia nie potrafił wyjaśnić.

Jeszcze tego samego dnia zatrzymanemu postawiono zarzut posiadania środków odurzających w warunkach recydywy oraz zarzuty dotyczące kilkukrotnego prowadzenia pojazdu pomimo orzeczonego zakazu sądowego. Za te przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci aktualnie prowadzą dochodzenie w celu ustalenia, w jaki sposób 31-latek wszedł w posiadanie znalezionych numizmatów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię