Funkcjonariusze zatrzymali młodego mieszkańca Siedlec, który posiadał przy sobie środki odurzające. W ostatnich dniach to kolejna osoba, która trafiła za kratki policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło o godzinie 14:30 w Żyrardowie, po tym jak policjanci patrolując ul. Leszno zauważyli trzech mężczyzn. Mundurowi postanowili sprawdzić, czy osoby nie posiadają przy sobie przedmiotów mogących służyć do popełnienia przestępstw lub pochodzących np. z kradzieży z włamaniem. Na widok zbliżających się funkcjonariuszy jeden z mężczyzn zaczął uciekać. Takie zachowanie od razu wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, którzy przystąpili do pościgu pieszego za młodym siedlczaninem.

Po chwili mężczyzna zwolnił i wyrzucił torebkę foliową na trawnik. Mundurowi obezwładnili 19-latka, a w  trakcie czynności policjanci ujawnili oraz zabezpieczyli narkotyki w postaci suszu roślinnego. 19-latek trafił do policyjnego aresztu. Po zgromadzeniu przez śledczych wszystkich materiałów dowodowych zostanie mu postawiony zarzut popełnienia przestępstwa. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii to przestępstwo zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię