Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę, z których można uzyskać ponad 160 porcji handlowych. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających, a także ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz za posiadanie narkotyków odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci  Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 28-letniego mężczyznę  podejrzanego o posiadanie narkotyków.

2 września br. około godziny 21.20 policjanci na ul. Kubsza w Jeleniej Górze zauważyli rowerzystę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać i przyspieszył. Policjanci postanowili sprawdzić co jest powodem dziwnego zachowania mężczyzny. Po kilku minutach funkcjonariusze go zatrzymali. Rowerzystą okazał się 28-letni jeleniogórzanin.  W trakcie czynności mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany. Okazało się, że w saszetce posiadał narkotyki. Kolejne porcje funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu. Była to amfetamina i marihuana. Łącznie z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 160 porcji handlowych.

28-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz za posiadanie środków odurzających grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie  okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię