Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach zatrzymali na terenie izabelińskiej gminy 15-latka. Podczas legitymowania ich uwagę zwróciło nerwowe zachowanie nieletniego. Chwilę później w plecaku nieletniego funkcjonariusze ujawnili foliową torebkę z białą substancją. W domu 15-latka policjanci znaleźli 22 gramy marihuany i kolejną porcję białego proszku. Teraz sprawą 15-latka zajmie się sąd rodzinny.

Zbliżała się 19.00 kiedy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach patrolując rejon izabelińskiej gminy podjęli interwencję wobec młodego mężczyzny. Ich uwagę zwróciło jego nerwowe zachowanie na widok umundurowanych funkcjonariuszy. Chwilę później w plecaku 15-latka policjanci ujawnili foliowa torebkę z zawartością białej substancji. Badanie narkotesterem wykazało, że była to kokaina.

Policjanci w domu nieletniego znaleźli 22 gramy marihuany i kolejną porcję białej substancji oraz dwie wagi elektroniczne. Narkotyki były podzielone w oddzielnych torebkach strunowych i opisane. Nieletni sprawca czynu karalnego usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz sprawą 15-latka zajmie się sąd rodzinny, który zdecyduje o jego dalszym losie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię