Pińczowscy kryminalni zatrzymali wczoraj 24-letniego mieszkańca miasta, przy którym znaleźli sześć porcji amfetaminy. Za posiadanie narkotyku grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci już od jakiegoś czasu podejrzewali, że znany im 24-latek może posiadać przy sobie narkotyki. Wczoraj na jednej z ulic miasta przeprowadzili jego kontrolę osobistą, w trakcie której znaleźli przy nim sześć sztuk srebrnych zawiniątek, a w nich biały proszek. Po sprawdzeniu specjalnym testerem okazało się, że jest to amfetamina. Zresztą przyznał to sam zatrzymany, który później wyjaśniał, że dzień wcześniej znalazł ten proszek podczas spaceru. Wiedział jednak dobrze z czym ma do czynienia, ponieważ wcześniej już trzykrotnie był karany za posiadanie oraz handel substancjami zabronionymi.

Mężczyzna przyznał, że obecnie ma zasądzony wyrok pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres próby, która jak widać okazała się nieudana. Teraz 24-latkowi, za posiadanie narkotyków, grożą kolejne 3 lata pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię