Blisko 100 gramów marihuany ujawnili policjanci u dwóch mieszkańców Jarosławia. Podczas patrolu zauważyli mężczyzn, z których jeden trzymał w ręce woreczek foliowy, wypełnionym suszem. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Sprawcy już usłyszeli zarzuty, jeden z nich pozostaje pod policyjnym dozorem. Przestępstwo, którego się dopuścili zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego podczas pełnionej służby, na jednej z jarosławskich ulic zauważyli dwóch mężczyzn, jeden z nich trzymał w ręce woreczek foliowy z suszem roślinnym. Funkcjonariusze podjęli wobec nich interwencję i zabezpieczyli susz. Mężczyźni zostali zatrzymani. Wykonany tester narkotykowy potwierdził, że ujawniony susz to marihuana.

Policjanci przeszukali miejsce zamieszkania obu mężczyzn. W mieszkaniu 43-latka odnaleźli blisko 90 gramów suszu, a u 38-latka blisko 9 gramów. Wykonane testerem badania potwierdziły, że są to środki odurzające.

Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Policjanci zawnioskowali do Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu o zastosowanie wobec 43-latka wolnościowych środków zapobiegawczych. Postanowieniem prokuratury mężczyzna został objęty policyjnym dozorem, ma zgłaszać się dwukrotnie do komendy i nie może opuszczać kraju.

Źródło: Podkarpacka Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię