Policjanci z komendy miejskiej poszukują sprawcy oraz świadków zdarzenia, do którego doszło w Białymstoku w październiku ubiegłego roku.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku poszukuje sprawcy oraz świadków zdarzenia, które miało miejsce 17 października 2016 roku, około godz. 23.15 przy ulicy Skłodowskiej w Białymstoku w rejonie pizzerii Paradiso.

Nieznany mężczyzna zbliżył się do pokrzywdzonej pytając o nazwę ulicy. Kobieta nie znała Białegostoku, słabo komunikowała się w języku polskim i nie potrafiła odpowiedzieć mu na pytanie. Napastnik stał się wówczas bardzo natarczywy i naruszył jej sferę intymną. Kobieta wyrwała mu się uciekając do pobliskiego sklepu, gdzie poprosiła o wezwanie Policji.

Z ustaleń policjantów wynika, że sprawcą przestępstwa (innych czynności seksualnych) był mężczyzna  wzrostu około 190 cm o bladej cerze ze śladami trądziku. Z lewej strony czoła posiadał zgrubienie, najprawdopodobniej po bliźnie. Ubrany był w kurtkę koloru ciemnego z kieszeniami z przodu na wysokości klatki piersiowej, z rękawami zakończonymi ściągaczem. Posiadał ciemne spodnie typu jeans,  zaś na głowie czapkę koloru ciemnego z dzianiny. Na szyi miał golf lub szalik.

Wszystkich, którzy mogą udzielić informacji w tej sprawie prosimy o kontakt z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku pod numerem 997 lub 112.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię