Mieszkańcy jednej z kamienic w Zabrzu byli świadkami bitwy pomiędzy czterema mężczyznami. Na nagraniu słychać serię wystrzałów. W ruch poszła także siekiera i kij baseballowy.

Do tego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem przy ulicy Nowodworskiej w dzielnicy Mikulczyce. Jak przekazał mediom Sebastian Bijok, rzecznik zabrzańskiej policji, w pewnym momencie na podwórko wjechał samochód z dwoma mężczyznami. Gdy wyszli na zewnątrz, jeden z nich wyjął pistolet (jak się potem okazało, była to broń czarnoprochowa załadowana śrutem) i oddał strzał w kierunku przebywających tam dwóch mężczyzn, jednego z nich trafiając w głowę. Natychmiast wywiązała się bójka, podczas której użyto kilka baseballowego i siekiery. Przerażeni mieszkańcy wezwali policję.

Wszyscy czterej mężczyźni zostali zidentyfikowani przez policję i zatrzymani. U jednego z nich policja znalazła kolejne jednostki broni i narkotyki. Postrzelony śrutem mężczyzna trafił do szpitala, nie odniósł jednak poważnych obrażeń. Policjanci pracują nad sprawą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię