Dwa duże tunele foliowe, a w nich blisko 200 rosnących roślin konopi indyjskich. Taki widok zastali kryminalni z opolskiej komendy kiedy wkroczyli na jedną z posesji w gminie Wilków. Policjanci oprócz krzewów zabezpieczyli też ponad kilogram marihuany i kilogram kwiatostanu konopi w trakcie suszenia. Zatrzymanemu 40-latkowi z powiatu radomskiego grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Opolscy kryminalni chcąc sprawdzić posiadane informacje pojechali do opuszczonej posesji w gminie Wilków. Policjanci podejrzewali, że uprawiane są tam konopie indyjskie. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, zobaczyli dwa duże tunele foliowe wyposażone w system nawodnienia i wentylacji wewnątrz których rosło prawie 200 krzewów zabronionych konopi w różnych fazach wzrostu.

Na posesji zastali również 40-latka z powiatu radomskiego. W trakcie przeszukania posesji, funkcjonariusze odnaleźli w jednym z budynków dodatkowo ponad kilogram marihuany, kilogram suszącego się kwiatostanu konopi oraz sprzęt, który był używany do pielęgnacji roślin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię