Zatrzymaniem 37-latka zakończyła się obława mundurowych z Aleksandrowa Kujawskiego. Mężczyzna wczoraj popołudniu (21.02.2023) urządził awanturę, podczas której groził bronią żonie, następnie dokonał rozboju na taksówkarzu, kradnąc mu samochód.

Po otrzymaniu zgłoszenia o awanturze domowej w Aleksandrowie Kujawskim, gdzie 37-letni mężczyzna miał grozić swojej partnerce przedmiotem przypominającym broń, policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. Kobieta, razem z dziećmi, zdołała opuścić dom, a gdy znajdowała się na ulicy, usłyszała odgłosy przypominające strzały dochodzące z wnętrza domu.

Policjanci zabezpieczyli teren wokół posesji i wezwali wsparcie z oddziału kontrterrorystycznego, który przeprowadził przeszukanie miejsca zdarzenia. Poszukiwanego 37-latka nie udało się jednak znaleźć na miejscu.

Następnie, około godziny 18:15, policja otrzymała zgłoszenie od taksówkarza, który wykonywał kurs z poszukiwanym 37-latkiem. W trakcie jazdy mężczyzna zastraszył kierowcę, wypchnął go z samochodu i odjechał, kradnąc tym samym pojazd.

Od momentu zgłoszenia, policja prowadziła intensywne działania mające na celu zatrzymanie 37-latka. Około godziny 20:00 na terenie Włocławka funkcjonariusze odnaleźli skradzioną taksówkę. Poszukiwany mężczyzna został ostatecznie zatrzymany przez policjantów z Aleksandrowa około godziny 22:00 na terenie miasta.

37-latek był nietrzeźwy w momencie zatrzymania. Policjanci pobrali od niego próbkę krwi, aby sprawdzić, czy znajdował się pod wpływem środków odurzających. Sprawa będzie teraz kontynuowana przez policję, aby wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia oraz zgromadzić materiał dowodowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię