Policjanci z pionu narkotykowego zatrzymali 38-latka podejrzanego o posiadanie i uprawę środków odurzających. W mieszkaniu i piwnicy mężczyzny mundurowi zabezpieczyli blisko 6 kg marihuany, a na jednej z posesji w gminie Tykocin 75 krzaków konopi. Białostoczaninowi zostały postawione zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz uprawy konopi. Decyzją sądu, 38-latek trafił na dwa miesiące do aresztu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji oraz Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku pozyskali informację, że na terenie gminy Tykocin mężczyzna może uprawiać konopie. W minioną środę, na miejscu mundurowi ujawnili i zabezpieczyli 75 krzaków konopi, które mogły dostarczyć marihuany w ilości ponad 1,6 kg. Właścicielem plantacji okazał się 38-letni białostoczanin.

W wyniku dalszych czynności, na osiedlu Leśna Dolina, policjanci pionu narkotykowego zabezpieczyli w mieszkaniu oraz piwnicy podejrzanego blisko 6 kg środków odurzających stanowiących około 6000 handlowych porcji narkotyku. Czarnorynkowa wartość przechwyconego towaru może wynosić nawet 225 tysięcy złotych.

Decyzją sądu, w miniony piątek, 38-latek trafił na dwa miesiące do aresztu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz uprawę konopi, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Podlaska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię