Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie zatrzymali 21-letniego mieszkańca Gdańska podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna przy sobie miał ponad 50 gramów suszu, który funkcjonariusze zabezpieczyli do badań. Na podstawie opinii biegłego sprawca usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, a prokurator po przesłuchaniu dodatkowo zastosował wobec niego dozór policyjny i poręczenie majątkowe w kwocie 5 tys. złotych.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali młodego mieszkańca Gdańska podejrzanego o posiadanie narkotyków. Do zatrzymania doszło w miniony wtorek, 24 maja, w godzinach wieczornych na klatce schodowej budynku w Górnym Sopocie. W chwili zatrzymania policjanci zabezpieczyli trzymaną przez 21-latka papierową torbę, w której znajdowały się trzy worki zgrzewane z zawartością suszu. Jego łączna waga wyniosła ponad 50 gramów. Kryminalni zabezpieczyli znaleziony towar do dalszych badań laboratoryjnych, a jego właściciela osadzili w policyjnej celi.

Za popełnione przestępstwo prokurator na podstawie zebranych dowodów, w tym opinii biegłego, przedstawił wczoraj 21-latkowi zarzut posiadania środków odurzających w ilości ponad 50 porcji konsumpcyjnych. Ponadto po przesłuchaniu podejrzanego zastosował wobec niego dozór policyjny i poręczenie majątkowe w wysokości 5 tys. złotych.

Policjanci przypominają! Posiadanie narkotyków to przestępstwo, za które grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: pomorska policja 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię