O Murowanej Goślinie, miasteczku pod Poznaniem, w ostatnich dniach jest głośno w całej Polsce. Nie o takiej sławie jednak marzyli mieszkańcy. Wszystko za sprawą pracownika lokalnej pizzerii, który kopulował z przygotowywanym ciastem.

Mężczyzna zamieścił nagranie swojego wybryku na jednym z portali erotycznych, chcąc w ten sposób zaimponować innym użytkownikom. Widać na nim, jak całkiem nagi kopuluje z masą na ciasto, z którego przygotowuje się pizzę. Nagranie szybko zostało usunięte, ale wiadomo, że w internecie nic nie ginie. Wciąż można odszukać jego kopię.

W miasteczku wybuchł skandal, a wielu klientów lokalu zostało przyprawionych o mdłości. Nie wiadomo, czy skalane ciasto trafiło do sprzedaży.

Kadry z filmu zamieszczonego przez mężczyznę.

„Odnośnie pizzerii Mefisto oraz Pana Damiana, który tak świetnie robi ciasto do pizzy. Sprawa będzie zgłoszona do sanepidu a właściciel tej pizzeri odpowie za wybryki swojego pracownika. Jak można za przeproszeniem, bzykać ciasto do pizzy, gdzie następnie jest sprzedawane dla klientów naszego miasteczka. Wcześniejszy film został usunięty z powodu naruszenia praw FB o tle seksualnym” – napisała jedna z mieszkanek Murowanej Gośliny na grupie zrzeszającej mieszkańców.

Jak informują media, pizzeria została zamknięta.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię