Gdańscy policjanci wspólnie z Prokuraturą Rejonową Gdańsk-Oliwa prowadzą czynności w sprawie śmierci 32-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (22/23.10.2017 r.) w mieszkaniu na Żabiance. W związku ze sprawą funkcjonariusze zatrzymali 24-letnią kobietę, którą dziś doprowadzili do prokuratury na dalsze czynności procesowe. Postępowanie prowadzone jest pod kątem zabójstwa, za które grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Informację o zdarzeniu na Żabiance policjanci otrzymali w nocy z niedzieli na poniedziałek. Wezwany na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon 32-letniego mężczyzny. Wyjaśniając wszystkie okoliczności zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili wielogodzinne czynności, m.in. przeprowadzili szczegółowe oględziny i zabezpieczyli ślady do dalszych badań. W związku ze sprawą funkcjonariusze zatrzymali 24-letnią kobietą, którą przewieźli do policyjnego aresztu.

Dziś śledczy z komendy miejskiej doprowadzili zatrzymaną osobę do Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Oliwa na dalsze czynności procesowe.

Postępowanie prowadzone jest pod kątem zabójstwa. Za to przestępstwo sprawcy grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: Pomorska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię