Policjanci z Piaseczna zatrzymali 49-latka podejrzewanego o zaatakowanie 28- letniego mężczyzny przy użyciu piły mechanicznej. Poszkodowany trafił do szpitala, natomiast do policyjnej celi trafiła również konkubina podejrzewanego mężczyzny, która była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, otrzymał pilne wezwanie do miejscowości Głosków, gdzie miało dojść do zaatakowani mężczyzny przy użyciu piły mechanicznej.

Funkcjonariusze z piaseczyńskiej patrolówki na miejscu zastali już załogę pogotowia ratunkowego, która przy przystanku autobusowym udzielała pierwszej pomocy mężczyźnie z raną szarpaną prawego przedramienia. 28-latek trafił do szpitala, natomiast policjanci szybko ustalili miejsce, gdzie doszło do tego zdarzania. Na miejscu policjanci zatrzymali 49- letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie tego przestępstwa, zabezpieczono również znajdującą się w mieszkaniu piłę mechaniczną.

Do policyjnej celi trafiła również przebywająca w mieszkaniu 37-letnia konkubina podejrzewanego, po sprawdzeniu w policyjnym systemie informatycznym okazała się ona być osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię