Amfetaminę, z której można było przygotować prawie 6 tys. działek dilerskich oraz marihuanę i tabletki ekstazy znaleźli w mieszkaniu w rudzkiej Bykowinie policjanci z komisariatu II. Zatrzymana 25-letnia kobieta usłyszała zarzut posiadania narkotyków. Śledczy zapowiadają, że na tym jednak nie koniec, gdyż sprawa ma charakter rozwojowy.

Policjanci z referatu kryminalnego rudzkiej „dwójki” przechwycili w mieszkaniu małżeństwa z Bykowiny duże ilości narkotyków. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli amfetaminę, z której można było przygotować blisko 6 tys. działek dilerskich. Zabezpieczono ponadto marihuanę i 230 tabletek ekstazy. Kryminalni zatrzymali 25-latkę i jej 27-letniego męża.

Stróże prawa sprawdzają teraz komu kobieta sprzedawała bądź udostępniała nielegalne substancje. Zatrzymanej rudziance zostały już przedstawione zarzuty posiadania narkotyków, a śledczy z komisariatu zapowiadają, że to nie koniec sprawy. Niewykluczone także, że 25-latka usłyszy jeszcze dodatkowe zarzuty. Grozi jej nawet kilkuletni pobyt w więzieniu.

Źródło: Śląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię